Conveyor systems
KONSORT is a Ukrainian factory that manufactures solutions for the automation of production, sorting and logistics of enterprises. We are a technology partner that helps pump up your business and take it to a new level of development. We create automation equipment: conveyor systems, roller conveyors, calibrators, complex production, sorting and processing lines, and even things that have not yet been invented. We are a growth point for business. Shall we work together?
Learn more
Areas of work:
We manufacture equipment and machinery that can facilitate a certain process and reduce costs. From the transporter, a roller conveyor or the conveyor to complex technological lines (production, sorting, transporting, on processing). For 17 years of activity we have established ourselves as a reliable partner and a quality manufacturer, and remain the main supplier of equipment for leading companies in the Ukrainian market.
Production
We take responsibility for our products and for the businesses that trust us - that's why even after the implementation of projects, we keep in touch with customers, service all machinery and equipment and provide advice. In case of urgent repair of electrical and hydraulic equipment - there is a rapid response team and our services throughout Ukraine. They will quickly and efficiently carry out all repairs so that your business continues to operate without downtime and loss.
Service
LEAN-technologies in production and professionalism of workers in synergy are able to give high quality at a reasonable price. We will hear your problem, we will develop solutions for it to automate your business processes as much as possible. The full cycle of solution production - from development, design, production and installation to further training of personnel and maintenance of equipment. Experience of successful solutions in the fields of logistics, industry, agriculture and ecology.
Solutions
NEED CONSULTATION?
LEAVE YOUR CONTACT DETAILS AND WE WILL CALL YOU BACK WITHIN AN HOUR.
(UA) KONSORT — обладнання для автоматизації виробництва

(UA) Українська компанія «KONSORT»™ — це надійний технологічний партнер для підприємців різної категорії. Ми створюємо сучасне обладнання для автоматизації виробництва та підвищення ефективності робочих процесів. Створення, тестування, переробка, калібрування, логістика — кожен процес та ланка виробництва стане в рази простішою і дозволить досягти нових граней успіху.

Ми пройшли довгий шлях розвитку, для того, щоб допомогти підприємцям та бізнесменам успішно розвивати власну справу. Бренд «KONSORT»™ вдало трансформувався з компанії «СМС» до великого сучасного заводу з виробництва обладнання і техніки для бізнесу.

Рішення для бізнесу

Ми вже давно вийшли за рамки початкового формату роботи та налагодили потужності для створення обладнання для автоматизації виробництва. Наша компанія пропонує рішення B2B у таких сферах: логістика, промисловість, аграрний сектор, екологія.

Для нас важливий постійний розвиток та удосконалення, тому ми не зупиняємось та продовжуємо розвиток — постійно в пошуку нових ідей для росту. Серед важливих інноваційних впроваджень варто виділити такі практичні рішення для різних сфер бізнесу:

Промисловість та виробництво

 • Транспортування продукції під час процесу переробки. Конвеєри для вантажів, сировини та інших видів продукції, зекономлять час на транспортування та підвищать продуктивність виробництва.
 • Обладнання, укомплектоване роликами, закріпленими на невеликій відстані один від одного, призначене для переміщення продукції. Рольганги для транспортування великогабаритної тари, коробок, ящиків, палет дозволяють зробити ефективнішим та практичнішим процес транспортування, а також підвищити потужність виробництва.

Склад та логістика

 • Сортування великогабаритного вантажу та посилок у розподільчому центрі або на складі. Спеціалізовані лінії для великогабаритних вантажів дозволяють швидко та точно розподілити вантажі за габаритами та напрямками.
 • Автоматизація логістичних процесів при сортуванні вантажу. Лінія для малогабаритних вантажів вагою до 10 кг, допоможе точно та швидко розподілити вантажі різних габаритів на 120 напрямків.
 • Доставка вантажів до місця сортування візками різних модифікацій. Візки максимально прискорюють переміщення продукції по складу та доставку вантажів до ліній сортування.
 • Точний вимір ваги вантажу, продукції, сировини. Вагове обладнання дозволяє зробити процес складування, переміщення вагового товару та сировини ефективнішим на 80%, тим самим збільшуючи пропускну здатність складу.

Аграрний сектор

 • Сортування продукції в агропромисловості за розмірами. Калібратори різних модифікацій дозволяють максимально швидко та точно відсортувати продукцію за розмірами та фракціями.
 • Первинна ланка переробки агропромислової продукції. За допомогою інспекційного сортувального столу підвищиться ефективність контролю якості, пришвидшиться та полегшується процес сортування сировини.

Екологія та благоустрій

 • Переробка, сортування сміття та твердих побутових відходів на полігонах. Один з найскладніших етапів стане в рази ефективнішим та швидшим завдяки спеціальним сортувальним лініям і пресам цінної вторинної сировини.
 • Сортування та переробка сміття на виїзд. Це можливість зробити турботу про екологію та благоустрій більш мобільною, без прив’язки до конкретного місця.

Основні види продукції

Серед широкого спектра рішень та обладнання для автоматизації виробництва варто виділити такі популярні види фірмової продукції:

 • Сортувальні системи.
 • Технологічні лінії.
 • Конвеєри.
 • Калібратори.
 • Промислові мийки.
 • Вагове обладнання.
 • Складська техніка.

Чому варто звернутись до нас?

Наша компанія понад 17 років активно співпрацює з заводами, виробництвами та підприємствами у різних куточках України та Європи. Команда «KONSORT»™ — це кращі фахівці та професіонали своєї справи, які успішно реалізували понад 4500 проектів різного рівня складності.

Завдяки великому досвіду, ми повністю розуміємо специфіку різних галузей та можемо гарантувати впровадження кращих ефективних рішень для вашого бізнесу. При виготовленні індивідуальних замовлень ми керуємось європейським стандартам якості (ISO, CE) та основними потребами вашого підприємства.

Максимальна швидкість — це одна з переваг співпраці з нами, адже ми розуміємо важливість своєчасного впровадження рішень. Для абсолютного комфорту у роботі з фірмовою продукцією та устаткуванням — ми надаємо кваліфіковану технічну та інформаційну підтримку.

Мобільний сервіс здійснюється 22-ма власними сервісними майданчиками в Україні та у 17 закордонних представництвах. Практичні та ефективні рішення, сучасне устаткування та обладнання від компанії «KONSORT»™ — це гарантія стрімкого та успішного розвитку вашого бізнесу!