Growth point
SMS becomes KONSORT. For 13 years we have been working under the name “Storage Modernization System”. But we have long been not only “about warehouses”, but also about the automation of production, sorting and logistics. We are a technology partner, helping to pump your business and take it to a new level of development. We create automation equipment: conveyors, roller tables, calibrators, complex production, sorting and processing lines, as well as something that has not yet been invented. We are a growth point for business. Let's work together?
Learn more
Areas of work:
(UA) Виготовляємо обладнання та техніку, що здатна полегшити певний процес та скоротити витрати. Від транспортера, рольганга чи конвеєра до комплексних технологічних ліній (виробничі, сортувальні, транспортувальні, з переробки). За 13 років діяльності ми зарекомендували себе як надійний партнер та якісний виробник, і залишаємось основним постачальником обладнання для компаній-лідерів українського ринку.
Production
(UA) Ми беремо відповідальність за свою продукцію та за бізнеси, які нам довіряють – тому і після реалізації проектів ми підтримуємо зв'язок з клієнтами, обслуговуємо всю техніку та обладнання і надаємо консультації. У разі необхідності термінового ремонту електро і гідравлічної техніки – існує бригада оперативного реагування та наші сервісні служби по всій території України. Вони швидко та якісно проведуть всі ремонтні роботи, щоб Ваш бізнес продовжував свою діяльність без зупинок і втрат.
Service
(UA) LEAN-технології у виробництві та професіоналізм працівників у синергії здатні дати високу якість за помірну ціну. Почуємо вашу проблему, розробимо під неї рішення, щоб максимально автоматизувати ваші бізнес-процеси. Повний цикл виготовлення рішення — від розробки, проектування, виробництва і монтажу до подальшого навчання персоналу і технічного обслуговування обладнання. Досвід успішних рішень задач у сферах логістики, промисловості, аграрному секторі та екології.
Solutions
NEED CONSULTATION?
LEAVE YOUR CONTACT DETAILS AND WE WILL CALL YOU BACK WITHIN AN HOUR.