fbpx

Сервіс

Ремонт складтехніки Україна

Ми ремонтуємо та обслуговуємо складське обладнання та техніку будь-якої складності по всій території України. Менеджери гарячої лінії допоможуть вирішити будь-яке питання щодо ремонту вашої техніки та надати безкоштовну консультацію чи рекомендації. Якщо вам потрібно замовити ремонт складтехніки терміново – в кожному регіоні України знаходиться наш сервісний майданчик зі складом необхідних матеріалів. Тому мобільні сервісні бригади оперативно і якісно проведуть монтаж, налаштування, ремонт, і інші сервісні послуги для техніки чи обладнання вашого підприємства.

Ремонт гідравлічної техніки: візок (рокла), штабелер, навантажувач

Ми одні з перших в Україні почали проводити ремонт гідравчлічної техніки. У далекому 2006-му році це було ексклюзивом і з ремонту першої рокли почалася історія нашої компанії. З того часу ми отримали великий досвід (відремонтовано більше 17000 одиниць складтехніки), зібрали команду найкращих фахівців, вибудували якісний та швидкий сервіс та розширили запаси комплектуючих деталей та інструментів. На сьогодні ми без вагань готові відремонтувати навантажувачі всіх брендів по всій території України, тому ви можете замовити ремонт навантажувача Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків та в інших містах.

Ремонт виробничого обладнання по Україні

Також ми спеціалізуємось на діагностиці та ремонті промислового обладнання і технологічних ліній. Виконуємо техобслуговування обладнання для виробництва на постійній основі за контрактом чи при виникненні складнощів (за викликом). Станом на сьогодні ми маємо на обслуговуванні більше 80 великих об’єктів, більшість з яких є підприємствами-лідерами у своїй галузі, серед яких «НОВА ПОШТА», «ROZETKA», «METRO», «ROSHEN», «ТРИ ВЕДМЕДІ», «AVON», «PHILIP MORRIS», «АТБ» та інші.

Потрібна консультація?
Залиште свій контакт і ми зателефонуємо вам протягом години.