fbpx

Завод

Виробництво
Технологічна база (карта виробництва)
Кращі працівники виробництва

Ми — ваш технологічний партнер. Просто дайте нам задачу і 15 днів і ми виготовимо рішення.

«KONSORT» ™ — точка росту вашого бізнесу. В цьому наша візія, мета і клієнтозорієнтованість. Ми прагнемо розвивати український бізнес і вже маємо солідний досвід успішних проектів по автоматизації бізнес-процесів на передових підприємствах України. Ми розуміємо, що в сучасному глобальному та високотехнологічному світі перемагають лише найефективніші.

Тому ми самі є взірцем такої ефективності і дуже уважно працюємо за японськими Lean-технологіями («бережливе виробництво» від TOYOTA). Саме це нам дає можливість випереджати ринок, бути швидшими і якіснішими за конкурентів та давати оптимальні ціни. Ми покращуємо організацію робочого простору по технології 5S, постійно поліпшуємо власні бізнес-процеси по Kaizen, використовуємо Kanban-систему для ефективності організації виробництва і постачання (принцип «точно в строк»), аналізуємо KPI (Ключові індикатори продуктивності), контролюємо витрати за Muda-технологією, доглядаємо та обслуговуємо обладнання за TPM-системою, будуємо виробничі ділянки за SMED (швидке переналагодження), діджиталізуємо внутрішні комунікації та процеси у CRM системі.

 

Задоволений клієнт — наш кінцевий результат, тому у нас працюють його адвокати.

Ми маємо власну команду інженерів-конструкторів, технологів, ІТ-спеціалістів, електромеханіків, що уважно проаналізують вашу проблему та у синергії знайдуть її оптимальне рішення. Досвід автоматизації та модернізації сотні бізнесів різного масштабу доводить успішність такого підходу, тому ми надаємо гарантії на результат співпраці.

Важливо, що на завершальному етапі виробництва продукцію перевіряє незалежний орган підприємства – відділ технічного контролю. Цей самостійний підрозділ (ВТК) здійснює незалежний контроль відповідності продукції встановленим вимогам і гарантує цю відповідність споживачеві, це адвокат нашого клієнта. Жодна продукція не може бути відвантажена, доки не пройде повний контроль, тестування, перевірку та буде відповідати всім критеріям та технічному завданню, узгодженому з замовником. Тут без коментарів – якість і відповідність понад усе.

Кваліфікованість кадрів, сучасні технології та виробничі ресурси дають нам змогу виготовляти все: від звичайного візка чи конвеєра до комплексних технологічних ліній. Ми прагнемо бути вашим технологічним партнером. Просто дайте нам задачу та 15 днів і ми виготовимо рішення для вашого бізнесу!

 

 Етапи нашої з вами взаємодії:

01. Запит. З’ясовуємо всі питання та проблеми які ви хочете вирішити. Конструкторський відділ робить прорахунок проекту (при необхідності наші представники їдуть до підприємства-замовника на заміри). Презентуємо комерційну пропозицію.

02. Документація. Готуємо договір та специфікацію продукту, в якій детально описані характеристики обладнання, представлена детальна схема (3D-модель) з розмірами.

03. Затвердження. Переконуємося, що з’ясували всі деталі, ви затверджуєте 3D-модель проекту. Вноситься передплата і запускається виготовлення замовлення.

 

04. Контроль. Ви будете в курсі кожного етапу виготовлення, адже особистий проектний менеджер надсилає фото та відео-матеріали поточної ситуації виробництва. Також, ви маєте змогу приїхати на завод будь-коли, щоб власне подивитись на процес. Відділ ВТК здійснює незалежний контроль відповідності продукції встановленим вимогам і гарантує Вам їх дотримання.

05. Монтаж. Після виробництва ми відвантажуємо ваше замовлення, а наші фахівці встановлюють обладнання за місцем призначення, проводять налаштування, тестування та інструктаж. Тільки зараз остаточний розрахунок.

06. Сервіс. Обслуговування, налаштування, навчання і консультації, ремонт обладнання 24/7. Маємо 20 власних сервісних майданчиків по всій Україні, тому можете бути спокійними за безперервність вашого виробництва.

 

Ми пишаємось тим, що робимо і для кого ми це робимо.

Наш завод є одним з лідерів у виробництві комплексних рішень по автоматизації виробництва з 2006 року, ставши за ці роки володарем звання «Лідер галузі» (2010, 2012, 2015, 2017, 2018). Нашу якість високо оцінено за світовими стандартами: отримано міжнародний Сертифікат якості ISO 9001: 2015, а також основні види продукції отримано маркування CE («європейська відповідність»), який засвідчує, що виріб відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського союзу.

Ми вийшли на міжнародні ринки і вже працюємо в 17 країнах світу. Компанія є членом Польсько-Української Господарської Палати, володарем портфеля унікальних розробок і ексклюзивних рішень для більш, ніж 100 підприємств України і Європи.

Але найголовніше наше досягнення — це багаторічна співпраця з українськими інноваційними компаніями, лідерами у своїх галузях. Ми отримуємо задоволення, коли інвестиції в наше обладнання швидко окуповуються і ми разом з клієнтом думаємо над наступним кроком модернізації. Ми пишаємось підприємствами, які не зупиняються на досягнутому, які готові ризикувати, рухаються уперед разом зі світом інновацій та постійного удосконалення. Ми допомагаємо клієнту стати більш конкурентоспроможним і ефективним гравцем на ринку, шляхом: автоматизації його бізнес-процесів і оптимізації витрат; постійного вдосконалення якості його сировини чи продукції; створення інноваційних рішень; піклування про персонал та покращення умов праці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кращі працівники виробництва
Федій Артем
Федій Артем
менеджер проектів
Костенко Алла
Костенко Алла
виконавчий директор
Герасько Юрій
Герасько Юрій
директор інженерно-конструкторського відділу
Овчінніков Богдан
Овчінніков Богдан
директор з виробництва