fbpx

Політика відшкодування

Нижче наведено принципи політики відшкодування компанії KONSORT:

  • Повернення плати за обладнання чи техніку можна отримати протягом 14 днів після купівлі.
  • Виключенням являються випадки індивідуального проектування та виготовлення інноваційних проектів, які мають декілька етапів утвердження з боку замовника і передплат, які не повертаються.
  • Протягом одного року (18 послідовних місяців) діє гарантія на все обладнання виробництва KONSORT і можна отримати відшкодування у випадку його нероботоздатності з вини виробника (*уважно знайомтесь з правилами експлуатації, вказаними у паспорті об’єкта).
  • Комісію за фінансові взаєморозрахунки бере на себе замовник, вони не відшкодовуються.
  • Оплата доставки, монтажу, демонтажу та зворотньої доставки не відшкодовується.
  • Запит на повернення коштів надсилайте в службу підтримки office@konsort.com.ua. Після пдтвердження виконання умов ми здійснюємо відшкодування.

Статтею 9 чинного Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням, якщо даний товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Продавець не має права відмовити в обміні (поверненні) товару, що не включений до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону (збережений товарний вигляд, ярлики, пломби, є розрахунковий документ і т. ін.).

Виключення:

  • Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172).