fbpx

Команда

Офіс
Виробництво
Сервіс
Віталій Дмитрієв
Віталій Дмитрієв
Власник, голова наглядової ради
Батько бренду. Започаткував підприємство ще у 2006 році. Все починалось з ремонту першої рокли власноруч, а зараз вже побудовано мережу з більше 20 власних сервісних майданчиків з ремонту обладнання та складської техніки. З того часу, з нуля побудував українського лідера з виробництва обладнання для підприємств «KONSORT» ™ (*до 2020 року "СМС").
Постійно розвиватися і рости з максимальною швидкістю. Єдиний непоправний ресурс - це час. Наші головні вершини ще попереду.
Алла Костенко
Алла Костенко
Директор виконавчий
В компанії з 2008 року і без перебільшення скажу, що це для мене не робота, а улюблене заняття. Починала з посади маркетолога і пройшла весь шлях до виконавчого директора KONSORT у 2017 році. Можу впевнено сказати, що знаю більшість посад "зсередини" і це допомагає краще розуміти колег. Моя мета-робити нашу компанію краще з кожним днем, рости і розвиватися разом з командою, вдосконалювати продукти і рішення, саме тому ми постійно навчаємося.
Ми розуміємо потреби наших клієнтів і щодня прагнемо до неможливого - видавати якісний продукт швидше, ніж ви очікуєте!
Вячеслав Сороківський
Вячеслав Сороківський
Директор комерційний
Працюю в компанії з 2013 року. Займаюсь просуванням і продажем нашої продукції. Прагну до розширення нашого бізнесу і збільшення об'єму продажів.
Везе тому, хто везе.
Аліна Горбенко
Аліна Горбенко
Адміністративний директор
Щоб наші робітники виконували свою роботу вчасно та якісно - важливо забезпечити безперебійну роботу офісу, закупівлю офісного обладнання, вести справи з орендодавцями та орендарями, керувати адміністративним персоналом та організовувати їх роботу. Це те чим я живу на KONSORT.
Швидко, якісно, надійно.
Федій Артем
Федій Артем
директор відділу роботи з клієнтами
Я працюю у компанії шість років. За цей разом колегами допомогли понад 500 клієнтам автоматизувати виробництво і збільшити їхні прибутки. Я рада щодня бути частиною прогресу.
Моє життєве кредо: можна досягнути всього чого забажаєш.
Леся Кроль
Леся Кроль
Менеджер проектів
Свою трудову діяльність в компанії Konsort я почала 3 роки тому, працюю менеджером проектів. За період роботи в компанії я зрозуміла, що завжди слід пам'ятати, що насправді ми надаємо клієнту. Більшість компаній отримує у нас рішення своїх технологічних задач, а не просто продукт. Тому часто вони готові платити за економію свого часу та ресурсу. Я прагну, щоб кожна компанія, яка хоче автоматизувати, спростити свої бізнес-процеси та бути більш ефективною, отримала наше високоякісне обладнання, а я обов'язково допоможу знайти саме те, що їм потрібно. Співпрацюючи з командою кращих спеціалістів компанії Konsort ви отримуєте кращий продукт та сервіс!
Якщо ви погоджуєтеся тільки на найкраще, ви частіше його отримуєте!
Олександр Докучаєв
Олександр Докучаєв
Менеджер проектів
Працюю у компанії понад три роки. Наша робота полягає у тому, щоб якісно синхронізувати потреби і запити клієнта з розробкою рішення для них у конструкторському та технологічному відділах. Максимально зменшити час від запиту замовника до відвантаження продукції. Прагну впроваджувати корисні, комплексні проектні рішення для автоматизації бізнесу наших клієнтів.
Вважаю, що завжди треба рухатись вперед, не зважаючи на обставини.
Станіслав Крайник
Станіслав Крайник
Менеджер проектів
Працюю на посаді менеджер проектів, намагаюсь якнайкраще зрозуміти потреби клієнта та надати йому оптимальні варіанти їх вирішення. Я прагну до постійного самовдосконалення та отримання нових знань, пов'язаних з моєю роботою. Успіхом вважаю постійне покращення послуг які надаю.
Неспинний розвиток!
Ольга Каблашова
Ольга Каблашова
HR-директор
В компанії з 2015 року, працюю керівником відділу персоналу. Для мене наша компанія це велика родина професіоналів і з кожним роком ми стаємо все кращими, тут працюють люди, які «живуть роботою» і безмежно люблять її. Відділ персоналу багатофункціональний, але моя головна функція, щоб співробітникам було комфортно працювати і, щоб команда складалася лише з продуктивних працівників.
Немає межі досконалості. Поки ти розвиваєшся - ти живеш. Та не потрібно боятися помилок, завдяки помилкам можна багато чому навчитись та досягти.
Вікторія Тарасовська
Вікторія Тарасовська
Директорка з маркетингу
Ми намагаємось дати правильне емоційне та раціональне повідомлення для наших майбутніх клієнтів. Прагнемо знайти одне одного, показати можливості та переваги від нашого партнерства. Прагнемо довготривалої і успішної співпраці з замовниками. Тому постійно розробляємо нові креативи, готуємо матеріали та цікаву інформацію, відкриваємо наше підприємство з середини, щоб аудиторія могла познайомитись з нами ближче і переконатись у нашій порядності та професіоналізмі.
Найпотужніший елемент в рекламі - це правда!
Богдан Овчінніков
Богдан Овчінніков
Операційний директор
Здійснення операційного управління виробництвом. Для мене успіх у роботі – це сам позитивний результат, який ти отримуєш від систематичного виконання своєї роботи.
Per aspera ad astra!
Олег Бадран
Олег Бадран
IT-директор
Ми розробляємо інформаційні та технологічні рішення для наших замовників. Автоматизація та модернізація бізнес-процесів, за якими звертаються до нас, призводять до скорочення витрат, оптимізації ресурсів та зменшення людського фактору на виробництві. І чим більший виходить цей ефект - тим більш задоволений клієнт, а значить і ми.
Глобальна конкуренція потребує бути найефективнішим, ми в цьому допоможемо.
Юрій Герасько
Юрій Герасько
Головний інженер-конструктор
Ми проектуємо сучасне та високоякісне обладнання для бізнесу наших клієнтів. Основною метою в нашій справі є досягнення цілі - знаходження технічного рішення для покращення бізнесу. Ми завжди працюємо над інноваціями та постійно рухаємось вперед.
Покращення бізнесу нашого клієнта - понад усе!
Богдан Коваленко
Богдан Коваленко
Менеджер з постачання
Займаюся постачанням товарно-матеріальних цінностей і послуг, необхідних для виробництва і життєдіяльності «KONSORT» ™. Вважаю гарною оцінкою моєї роботи стабільну і безперебійну роботу підприємства.
Немає нічого неможливого!
Анатолій Оніпко
Анатолій Оніпко
Інженер-електронщик
Займаюсь розробкою рішень автоматизації та програмного забезпечення обладнання. Метою своєї роботи вважаю створення якісного та надійного продукту, значно вище очікувань замовника.
Завжди виконуй роботу так, наче робиш її для себе.
Андрій Куц
Андрій Куц
Інженер-електронщик
Забезпечуємо правильну технічну експлуатацію, безперервну роботу електронного устаткування. Беремо участь у розробленні планів технічного обслуговування і ремонту устаткування, заходів щодо поліпшення його експлуатації, підвищення ефективності використання електронної техніки. Також виконуємо налагодження елементів і блоків електронно-обчислювальних машин, радіоелектронної апаратури та окремих пристроїв і вузлів.
Все повинно працювати вчасно і потужно.
Інна Бибка
Інна Бибка
Технолог
Працюю технологом, займаюсь технологією виробництва, вдосконаленням процесів та контролем за підтриманням порядку на виробничих ділянках. Метою своєї праці вважаю досягти скорочення часу виробничого циклу, за рахунок вибору технологічного та раціонального способу виготовлення деталей.
Постійно прагнути вчитися і пізнавати нове.
Анна Гладка
Анна Гладка
Керівник з продажів (сервісна служба)
Працюю в компанії KONSORT вже 5 рік. Починала з менеджера з продажів обладнання. Організувала повноцінний відділ роботи з клієнтами у сервісному направленні. Рада, що маю можливість розвиватись разом із компанією, зараз ми надаємо послуги сервісного обслуговування підприємствам по всій території України. Пишаюсь, що серед наших клієнтів є великі торгові мережі, відомі промислові підприємства та логістичні центри.
Тільки від нас залежить наш успіх. Рухатись уперед і досягати більшого.
Анастасія Безкишка
Анастасія Безкишка
Менеджер з продажів (сервісна служба)
Працюю у компанії менеджером з продажів складського обладнання відділу ремонтно-сервісної служби. Найвищий успіх у роботі - це мої постійні клієнти, а також звернення по рекомендації від задоволених клієнтів. Рада працювати і розвиватись у KONSORT.
Немає нічого неможливого, справа тільки в тім, чи вистачить тобі сміливості.