Команда

Офіс
Виробництво
Сервіс
Віталій Дмитрієв
Віталій Дмитрієв
Власник, голова наглядової ради
Папа бренду. Започаткував підприємство ще у 2006 році. Все починалось з ремонту першої рокли власноруч, а зараз вже побудовано мережу з більше 20 власних сервісних майданчиків з ремонту обладнання та складської техніки. З того часу, з нуля побудував українського лідера з виробництва обладнання для підприємств «KONSORT» ™ (*до 2020 року "СМС").
Постійно розвиватися і рости з максимальною швидкістю. Єдиний непоправний ресурс цей час. Наші головні вершини ще попереду.
Алла Костенко
Алла Костенко
Виконавчий директор
В компаніїї з 2008 року і без перебільшення скажу, що це для мене не робота, а улюблене заняття. Починала з посади маркетолога і пройшла весь шлях до виконавчого директора KONSORT у 2017 році. Можу впевнено сказати, що знаю більшість посад "зсередини" і це допомагає краще розуміти колег. Моя мета робити нашу компанію краще з кожним днем, рости і розвиватися разом з командою, вдосконалювати продукти і рішення, саме томи ми постійно навчаємося.
Ми розуміємо потреби наших клієнтів і щодня прагнемо до неможливого - видавати якісний продукт швидше, ніж ви очікуєте!
Вячеслав Сороківський
Вячеслав Сороківський
Комерційни директор
Працюю в компанії з 2013 року. Займаюся просуванням і продажем нашої продукції. Прагну до розширення нашого бізнесу і збільшення об'єму продажів.
Везе тому, хто везе.
Павло Пустовойтенко
Павло Пустовойтенко
Керівник відділу роботи з клієнтами
Основна моя задача - це підтримка клієнтів, розуміння їх болей. Ми з командою намагаємося вирішення задачі та оптимізувати бізнес-процеси замовників. Спільне досягнення стратегій і цілей компанії
Позитив і націленість на результат
Катерина Токар
Катерина Токар
Старший менеджер проектів
Я працюю у компанії шість років за цей час ми з моїми колегами допомогли понад 500 клієнтам автоматизувати виробництво і збільшили їхні прибутки. Я рада щодня бути частиною прогресу.
Моє життєве кредо: можна досягнути всього чого забажаєш.
Аліна Мостова
Аліна Мостова
Менеджер проектів
Вже більше 4 років я працюю менеджером проектів нашої компанії. Кожне підприємство, кожний клієнт - це окремий проект, який стає частинкою нас і ми віддаємо всі ресурси, щоб удосконалити його. Прагну реалізувати великий план, а для цього потрібно діяти, і це вимагає самодисципліни. Важливо пам'ятати, як пов'язані між собою завдання і цілі, до яких прагнете.
Люди, які будують великі плани, але не втілюють їх в життя, не досягають нічого.
Леся Кроль
Леся Кроль
менеджер проектів
Свою трудову діяльність в компанії Konsort я почала 3 роки тому, працюю менеджером проектів. За період роботи в компанії я зрозуміла, що завжди слід пам'ятати, що насправді ми надаємо клієнту. Більшість компаній отримує у нас рішення своїх технологічних задач, а не просто продукт. Тому часто вони готові платити за економію свого часу та ресурсу. Я прагну щоб кожна компанія, яка хоче автоматизувати, спростити свої бізнес-процеси та бути більш ефективною отримала наше високоякісне обладнання, а я обов'язково допоможу знайти саме те що вам потрібно. Співпрацюючи з командою кращих спеціалістів компанії Konsort ви отримуєте кращий продукт та сервіс!
Якщо ви погоджуєтеся тільки на найкраще, ви частіше його отримуєте!
Олександр Докучаєв
Олександр Докучаєв
менеджер проектів
Працюю у компанії понад три роки. Наша робота полягає у тому, щоб якісно синхронізувати потреби і запити клієнта з розробкою їх рішення у конструкторському та технологічному відділі. Максимально зменшити час від запиту замовника до відвантаження продукції. Прагну впроваджувати корисні, комплексні проектні рішення для автоматизації бізнесу наших клієнтів.
Вважаю, що завжди треба рухатись вперед, не зважаючи на обставини.
Станіслав Крайник
Станіслав Крайник
менеджер проектів
Працюю на посаді менеджер проектів, намагаюсь якнайкраще зрозуміти потреби клієнта та надати йому оптимальні варіанти їх вирішення. Я прагну до постійного самовдосконалення та вивчення нових знань пов'язаних з моєю роботою, та успіхом вважаю постійне покращення послуг які надаю.
Неспинний розвиток
Ольга Каблашова
Ольга Каблашова
HR-директор
В компанії з 2015 року, працюю керівником відділу персоналу. Для мене наша компанія це велика родина професіоналів і з кожним роком ми стаємо все кращими, тут працюють, люди які «живуть роботою» і безмежно люблять її. Відділ персоналу багатофункціональний, але моя головна функція, щоб співробітникам було комфортно працювати і щоб команда складалася, лише з продуктивних працівників.
Немає межі досконалості. Поки ти розвиваєшся - ти живеш. Та не потрібно боятися помилок, завдяки помилкам можна багато чому навчитись та досягти
Катерина Сергієнко
Катерина Сергієнко
Рекрутер (відділ персоналу)
Займаюсь підбором працівників на вакантні посади та веденням кадрового діловодства. Прагну постійного вдосконалення, бути професіоналом своєї справи, застосувати свій досвід в сфері роботи з персоналом для досягнення компанією своїх цілей.
Ніколи не зупиняйся на досягнутому результаті, завжди рухайся вперед!
Мирослав Стрельніков
Мирослав Стрельніков
Маркетолог
Ми намагаємось дати правильне емоційне та раціональне повідомлення для наших майбутніх клієнтів. Прагнемо знайти одне одного, показати можливості та переваги від нашого партнерства. Прагнемо довготривалої і успішної співпраці з замовниками. Тому постійно розробляємо нові креативи, готуємо матеріали та цікаву інформацію, відкриваємо наше підприємство з середини, щоб аудиторія могла познайомитись з нами ближче і переконатись у нашій порядності та професіоналізмі.
Найпотужніший елемент в рекламі - це правда
Сергій Клещар
Сергій Клещар
Операційний директор
Здійснення операційного управління виробництвом. Для мене успіх у роботі – це сам позитивний результат, який ти отримуєш від систематичного виконання своєї роботи.
Per aspera ad astra!
Олег Бадран
Олег Бадран
IT-директор
Ми розробляємо інформаційні та технологічні рішення для наших замовників. Автоматизація та модернізація бізнес-процесів, за якими звертаються до нас призводять до скорочення витрат, оптимізації ресурсів та зменшення людського фактору на виробництві. І чим більший виходить цей ефект - тим більш задоволений клієнт, а значить і ми.
Глобальна конкуренція потребує бути найефективнішим, ми в цьому допоможемо.
Юрій Ліхачов
Юрій Ліхачов
Головний технолог
Розробляємо прогресивні технологічні процеси і оптимальні режими виробництва на різні види продукції або її елементи, забезпечуючи відповідність розроблюваних проектів технічним завданням і чинним нормативним документам з проектування, дотримання високої якості продукції, скорочення матеріальних і трудових витрат на її виготовлення. Займаюся технологічним супроводом виготовлення обладнання, підтримання обладнання виробництва в технічно справному стані. Так як замовники із різних сфер, ми постійно освоюємо нові види продукції, підвищуємо професіоналізм. Пишаюсь тим, що підняти якість виготовлення обладнання до європейських аналогів.
Ти не програв, якщо зазнав поразки. Ти програв, якщо здався.
Богдан Овчінніков
Богдан Овчінніков
Головний інженер-конструктор
Ми проектуємо сучасне та високоякісне обладнання, для бізнесів наших клієнтів. Основною метою в нашій справі є досягнення цілі - знаходження технічного рішення для покращення бізнесу. Ми завжди працюємо над інноваціями, та постійно рухаємось вперед.
Покращення бізнесу нашого клієнта - понад усе!
Валерій Поляков
Валерій Поляков
Керівник ВТК
Працюю керівником відділу технічного контролю. Відділ займається перевіркою відповідності продукції чи процесу, від якого залежить якість продукції, встановленим технічним вимогам. Тестуємо, виявляємо невідповідності та даємо рекомендації щодо можливих виправлень.
Замовник завжди повинен бути задоволений
Світлана Михальчі
Світлана Михальчі
Завідуюча складом
Займаюсь забезпеченням виробництва товарно-матеріальними цінностями для безперебійної роботи підприємства. Самовдосконалення себе та своєї роботи це найкращий результат праці.
Якщо тобі важко, значить ти підіймаєшся в гору. Якщо тобі легко, значить ти летиш у прірву.
Богдан Коваленко
Богдан Коваленко
менеджер з постачання
Займаюся постачанням товарно-матеріальних цінностей і послуг, необхідних для виробництва і життєдіяльності «KONSORT» ™. Вважаю гарною оцінкою моєї роботи стабільну і безперебійну роботу підприємства.
Немає нічого неможливого
Анатолій Оніпко
Анатолій Оніпко
інженер IT
Займаюсь розробкою рішень автоматизації продукції, програмного забезпечення. Метою роботи вважаю створення якісного та надійного продукту, трішки вище потреби замовника.
Завжди виконуй роботу так, наче робиш її для себе.
Андрій Куц
Андрій Куц
Інженер-електронік
Забезпечуємо правильну технічну експлуатацію, безперервну роботу електронного устаткування. Беремо участь у розробленні планів технічного обслуговування і ремонту устаткування, заходів щодо поліпшення його експлуатації, підвищення ефективності використання електронної техніки. Також виконуємо налагодження елементів і блоків електронно-обчислювальних машин, радіоелектронної апаратури та окремих пристроїв і вузлів.
Все повинно працювати вчасно і потужно
Ліана Писаревська
Ліана Писаревська
Технолог
Працюю інженером -технологом, займаюсь технологією виробництва, вдосконаленням процесів та порядком на виробничих ділянках. Метою своєї праці вважаю досягти скорочення часу виробничого циклу за рахунок вибору технологічного та раціонального способу виготовлення деталей.
Постійно прагнути вчитися і пізнавати нове.
Роман Мащенко
Роман Мащенко
Інженер-технолог
Займаюсь розробкою, організацією того чи іншого виробничого процесу. Ми разом з колегами розробляємо та впроваджуємо технологічні процеси і режими виробництва на продукцію, яку виробляє підприємство (цех, дільниця). Запроваджуємо порядок виконання робіт та операційний маршрут проходження виробів (деталей, складальних одиниць). Розроблюємо плани розміщення устаткування, технічного оснащення та організації робочих місць, розраховуємо виробничі потужності та завантаження устаткування.
Швидко, якісно, надійно.
Олександр Пустовіт
Олександр Пустовіт
Директор Київського офісу
Працюю в компанії з 2012 року. На власному досвіді знаю як працюють усі механізми в нашій дружній команді. Бо починав свій шлях з майстра гідравліки. Вдосконалюю ремонти разом зі своєю командою, прагнемо зробити неможливе можливим та якомога краще та швидше. Щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені сервісом.
Щирий сервіс - це коли ви робите для клієнта не тільки те, що повинні, але ще і те, чого можете і не робити.
Анна Гладка
Анна Гладка
Керівник з продажу (сервісна служба)
Працюю в компанії KONSORT вже 5 рік. Починала з менеджера з продажів обладнання. Організувала повноцінний відділ роботи з клієнтами у сервісному направленні. Рада, що маю можливість розвиватись разом із компанією, зараз ми надаємо послуги сервісного обслуговування підприємствам по всій території України. Пишаюсь, що серед наших клієнтів є великі торгові мережі, відомі промислові підприємства та логістичні центри.
Тільки від нас залежить наш успіх. Рухатись уперед і досягати більшого.
Анастасія Безкишка
Анастасія Безкишка
Менеджер з продажу (сервісна служба)
Працюю у компанії менеджером з продажу складського обладнання відділу Ремонтно-сервісної служби. Найвищий успіх у роботі - це мої постійні клієнти а також звернення по рекомендації від задоволених клієнтів, це дуже приємно. Рада працювати і розвиватись у KONSORT.
Немає нічого неможливого, справа тільки і тім, чи вистачить тобі сміливості.