fbpx

Виготовлення металевих табличок та вивісок: декоративна, інформаційна, рекламна

Виготовлення металевих табличок та вивісок: декоративна, інформаційна, рекламна
Замовити табличку вивіску з металу Україна

Металеві вивіски – це дуже ефективний рекламний інструмент, який дозволяє викликати у багатьох потенційних клієнтів інтерес до вашої компанії, бренду, товару чи послуги. У процесі виготовлення на металевій основі вирізуються необхідні слова, літери та інша інформація, за допомогою якої ви можете презентувати продукт майбутнім покупцям.

Де використовуються фасадні таблички?
Металеві вивіски призначені для розміщення на фасадах будівель різного типу та призначення. Вони чудово виглядатимуть на зовнішній стіні офісного або торгового центру, державної установи та будь-якого іншого об’єкта, головне – правильно виготовити табличку та повісити, щоб вона змогла виконувати своє пряме призначення, яке полягає у презентації товарів або донесенні певної інформації до інших людей.

KONSORT займається виготовленням металевих вивісок у широкому асортименті. У нас можна замовити вироби різних розмірів та кольорів. За співвідношенням ціни та якості, таблички з гравіюванням – це оптимальний варіант.

На сьогоднішній день існує безліч видів, в яких виготовляються вивіски і таблички. Виготовлення металевих табличок (Київ, Одеса, Львів) можливо в таких випадках:

надверні;
настільні;
фасадні;
офісні.

Чому варто вибрати металеві фасадні вивіски? Офісні вивіски та фасадні таблички можуть виготовлятися з різних матеріалів, проте багато власників бізнесу та об’єктів різного призначення вибирають вироби з металу, оскільки вони мають ряд переваг у порівнянні з іншими матеріалами. Переваги виготовлення фасадних вивісок з металу:

Довговічність. Металеві вироби відрізняються надійністю та тривалими термінами експлуатації, вони здатні зберігати свої вихідні технічні та візуальні характеристики протягом 10 років та довше.
Стійкість. Оброблений метал проти іржі здатний витримувати будь-які зовнішні негативні дії, йому не страшні механічні пошкодження, перепади температури, ультрафіолетове випромінювання, опади тощо.
Привабливість. Дизайнери готові розробити для вас індивідуальну табличку, здатну на 100% відповідати всім вашим вимогам, архітектурним та дизайнерським особливостям будівлі, де її планується розмістити.
Технологічність. Металообробка із застосуванням сучасного обладнання дає можливість виготовляти максимально красиві вивіски з точно нанесеними словами та малюнками.
Доступність. Металеві офісні таблички та фасадні вивіски найчастіше виявляються дешевшими за вироби з інших матеріалів.
Варіативність. Ви можете замовити виготовлення фасадних табличок у різних кольорових та дизайнерських виконаннях, а наші дизайнери зроблять все необхідне, щоби результат вам сподобався.

Вибирайте між різними кольорами, формами та розмірами, щоб табличка могла ідеально впоратися зі всіма покладеними на неї завданнями. Пропонуємо широкі можливості виготовлення на замовлення фасадних вивісок та офісних табличок. Ми готові спроектувати новий виріб спеціально для вас, з урахуванням усіх ваших побажань, а також умов експлуатації таблички після того, як вона буде розташована всередині або зовні будівлі. Також є опція зробити підсвітку до вивіски, це обговоримо у процесі проекту.

Звертайтеся до нас, наші менеджери із задоволенням розкажуть вам про особливості виробництва та варіації виготовлення табличок, а також дадуть попередній розрахунок вартості.