fbpx

Ремонт електроскутерів, електросамокатів, електровелосипедів, гіробордів та ін.

Ремонт електроскутерів, електросамокатів, електровелосипедів, гіробордів та ін.
Ремонт електроскутерів, електросамокатів, електровелосипедів, гіробордів та ін.

Надаємо ремонт персонального електротранспорту (електроскутери, електросамокати, електровелосипеди, гіроборди та ін.) у всіх містах України.

Ми любимо і активно використовуємо електротранспорт самій, тому хочемо допомогти нашим однодумцям, тому додаємо до переліку наших послуг ремонт електротранспорту.

З 2006 року ми займаємося сервісним обслуговуванням важкої складської техніки, промислового обладнання і технологічних ліній. Ремонт електричного навантажувача або ремонт електросамоката — будь-яку роботу ми проведемо за усіма стандартами якості. 

За роки роботи сервісний центр отримав усі необхідні сертифікати та державні дозволи для ремонту та обслуговування електричної техніки, тож ви можете бути впевнені у якості обслуговування. 

На базі власних ремонтно-сервісних центрів, ми відремонтуємо ваш електроскутер, електросамокат, гіроборд, або інший транспорт, який має електропривід. Серед списку робіт:

— Ремонт та заміна елементів ходової частини (заміна сайлентблоків, обслуговування амортизаторів, передніх вилок, шиномонтаж)

— Ремонт пласику та його відновлення (усунення тріщин і сколів)

— Зварювальні роботи: сталь та алюміній (ремонт металевих елементів, заварюванння тріщин та відламаних часин конструкції)

— Діагностика і ремонт контролерів будь-якої складності, заміна контролерів. 

— Ремонт електроніки: заміна ламп (зокрема заміна стандартних ламп на яскравіші LED), роботи з проводкою, допоміжними електронними компонентами.

— Обслуговування AGM (свинцево-кислотних), Li-ion, Li-po, Li-fe-po4 батарей. Відновлення ємності, заміна несправних елементів.

— Заміна батарей, встановлення батарей більшої ємності (якщо це дозволяють розміри транспорту) 

— Ремонт та заміна електродвигунів, заміна датчиків Хола, інші роботи. 

— Тюнінг транспорту за індивідуальним проектом (консультація, підбір комплектуючих, виготовлення унікальних деталей, встановлення потужніших двигунів і контролерів, батарей більшої ємності, додаткового обладнання). 

Зверніться до наших менеджерів, і ми допоможемо вашому транспорту безвідмовно катати вас не один сезон.  На сьогодні ми без вагань готові відремонтувати електросамокати, електроскутери та електровелосипеди по всій території України. Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків та в інших містах.