fbpx

Оренда спецтехніки у Полтавській області

Оренда спецтехніки у Полтавській області
Оренда спецтехніки у Полтаві

Оренда спецтехніки в Україні – одна з найбільш затребуваних послуг під час проведення практично будь-яких будівельних робіт. І це цілком зрозуміло. Будівельна техніка не просто пришвидшує процес будівництва. Найчастіше його зовсім неможливо налагодити без використання спецтехніки. Це відноситься як до спорудження відносно невеликих об’єктів (наприклад, коли йдеться про будівництво приватного житлового будинку або окремо виробничу споруду), так і реалізації масштабних проектів (планова забудова великих площ, ремонт доріг загального користування тощо).

Оренда будівельної техніки знадобиться і тоді, коли проект передбачає роботи з вирівнювання ґрунту, копання траншей, транспортування великогабаритних вантажів, будматеріалів або інженерного обладнання. Компанія KONSORT надає широкий спектр послуг з оренди спецтехніки та перевезення великогабаритних вантажів. Ми готові стати вашим надійним партнером та надавати будь-яку необхідну будівельну техніку для ваших об’єктів.

Послуги з оренди техніки у вашому розпорядженні: 

  1. Навантажувач електро від 1000 грн
  2. Штабелер від 450 грн
  3. Рокла від 250 грн
  4. Маніпулятор від 1200 грн
  5. Трактор від 900 грн
  6. Вантажівка 5т-10т від 500грн.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

  • Оренда спецтехніки значно дешевша і вигідніша, ніж її купівля. І це обґрунтовано низкою факторів: висока вартість будівельної техніки. Часто ця цифра сягає кількох десятків мільйонів. Необхідно пам’ятати і про те, що спецтехніки необхідне професійне регулярне обслуговування. В іншому випадку її робота постійно даватиме збої і гальмуватиме всю роботу. Витрачені кошти можуть просто не окупитися.
  • Необхідність використовувати машини різного типу для проведення різних робіт. Оренда дозволить вам одержати всю необхідну спецтехніку в потрібному обсязі. Умови оренди та процес співпраці з нами вибудовується дуже простим шляхом. Відразу після вашого звернення ми знайомимо вас з моделями та можливостями тих видів машин, які вас цікавлять, і називаємо вартість послуг спецтехніки. Потім відбувається укладання договору, де детально прописані всі аспекти оренди. Відбувається збір супровідних документів, після чого ми доставляємо вибрані вами моделі на об’єкт. Звертайтесь!

Переваги нашої компанії
За час нашої роботи ми встигли налагодити міцну партнерську базу – ми щомісяця постачаємо десятки об’єктів сучасною спецтехнікою. Нам довіряють завдяки кільком причинам: широкий модельний ряд машин, швидка доставка та доступна вартість. У нас ви можете отримати в оренду навантажувачі, штабелери, рокли, маніпулятор, трактор, та вантажівку для перевезення; швидка доставка на місце (протягом 1-2 днів після звернення); справний технічний стан машин; вигідні ціни.