fbpx

Ремонт самохідного електричного візка (рокли)

Ремонт самохідного електричного візка (рокли)
Ремонт самохідного електричного візка (рокли)

Складська техніка значно полегшує роботу вантажних терміналів, супермаркетів і великих вантажоперевізників. Автоматизований транспорт для укладання палет прискорює процес переміщення і розміщення вантажів, знижуючи витрати на утримання додаткових одиниць персоналу. В процесі безперервної експлуатації спостерігається зношування деталей і вихід з ладу деяких вузлів. Компанія KONSORT ™ здійснює поточне обслуговування та ремонт електричних візків будь-якої моделі.

Багаторічний досвід роботи дозволив досягти високої швидкості реагування на заявки та проведенні якісного ремонту. Ми впевнені в тому, що наші співробітники здійснюють безпомилкову діагностику і коректну заміну комплектуючих, тому даємо гарантію на надані послуги протягом 90 днів.

Більшу частину поломок вдається усунути безпосередньо на об’єкті замовника, алеми  маємо змогу забрати техніку на сервісний майданчик. Тезисно, що ми робимо найчастіше: діагностика електроприводу; заміна комплектуючих гідравлічної системи; ремонт електрогальмів; заміна рухомих частин навісного обладнання; демонтаж / монтаж ущільнюючих з’єднань; заміна гідравлічної рідини.