fbpx

Роликові конвеєри або рольганги

Роликові конвеєри або рольганги
11 Лютого 2022

Роликові конвеєри або рольганги – чудовий винахід: вони однаково добре справляються і з подачею овочів на лінію, і з переміщенням 80-кілограмових полібоксів з посилками на сортувальному терміналі.

Використовуючи усього один ролик із вбудованим двигуном та шківом ми можемо зробити керовану секцію конвеєра. Через еластичні паси або зубчасті ремені він може обертати кілька роликів позаду і попереду себе.
Додаємо контролер, що регулює швидкість, а ще має інтерфейс для підключення до центрального блоку управління, і маємо повний програмний контроль за роботою системи.
На кожному з сортувальних терміналів ми встановлюємо десятки таких блоків, ними керує наш апаратно-програмний комплекс. Він дає команди не тільки конвеєрам та рольгангам, а ще й керує пневматикою на свівел-сортерах, стежить за переміщенням посилок через датчики і сканери штрих-кодів.
Щоб не витрачати час на сервіс і обслуговування обладнання ми використовуємо комплектуючі від всесвітньо відомих виробників разом із власними розробками.

На кожному з сортувальних терміналів ми встановлюємо десятки таких блоків, ними керує наш апаратно-програмний комплекс.