fbpx

Підсумки конкурсу “Little green idea”

Підсумки конкурсу “Little green idea”
20 Березня 2021

Нам приємно бачити, що вас, юні учасники конкурсу, турбує природа: для братів наших менших ви придумали чудові рішення. Будиночки для бездомних котів і собак, модернізована годівничка, тренажер для собак та інші – нам дуже сподобались усі ваші ідеї. 

У номінації “Турбота” переможцем ми обрали Елизавету Михайлюк із проектом “Будиночок для котів”. Двоповерховий дім дуже милий, особливо його візуалізація. 

У номінації “Презентація ідеї” переміг Андрій Пустовойтенко – 3D-модель тренажера для собак нас дійсно вразила, продовжуй навчатися, і ми точно зможемо працювати разом!

Приз у номінації “Експерт із тварин” дістала Євгенія Бойова. Модернізована годівничка враховує потреби всіх птахів, які живуть поряд із нами у місті.


Ідея Костянина Оніпка здобула першість у номінації “Універсальний підхід”, оскільки проект враховує потреби і собак, і котів. 

І нарешті перемогу здобув проект Михайла Лебединського. Ідея спрямована водночас на покращення благоустрою та збереження життя тварин. У своєму проекті Михайло описав конструкцію ангара для сміттєвих баків, що вбереже птахів та інших тварин, котрі часто калічаться через неуважність людей, які викидають сміття. Додатково конструкція допоможе зробити територію чистішою, оскільки захищатиме контейнери від вітру, що розкидає сміття. 

Ми вітаємо наших переможців та учасників і вже розсилаємо вам подарунки. А Михайла Лебединського запрошуємо до нас на екскурсію – твій проект ми вже передали у конструкторський відділ. 

Дякуємо за участь усім небайдужим до природи!