fbpx

Як обрати машину для миття овочів, фруктів, ягід? – поради експертів.

Як обрати машину для миття овочів, фруктів, ягід? – поради експертів.
12 Квітня 2020

Обладнання для миття сировини: що і для чого?

Підприємець в пошуках обладнання.
Прогрес – генератор ідей та гарантії процвітання будь якого підприємства. Абсолютно все змінюється, вдосконалюється, покращується для більш комфортного існування, безпеки. Оновитись – тотожно більше заробляти.

На будь-якому прибутковому, прогресивному підприємстві всі можливі механічні процеси, що виконують люди, намагаються замінити автоматичними роботами та машинами.

Мийні машини для первинної обробки фруктів, овочів, ягід надають можливість швидко, без втрат цілісності продуктів вимити та підготувати для подальшої переробки або продажу продукцію.

Якісне та сучасне обладнання, для будь-яких овочів, фруктів, ягід, що задовольнить самого вибагливого підприємця пропонує підприємство «KONSORT».

Що переробляємо – відповідно обираємо.
Для того, щоб при переробці фрукти, овочі, ягоди зберегли всі корисні та смакові якості та не втратили бездоганний товарний вигляд, важливо обрати відповідне обладнання.

Перший крок вибір мийки саме для вашої продукції:

1. Барботажна мийна машина → перейти
Застосовується для мийки будь-яких фруктів, овочів, ягід. Навіть для делікатної первинної обробки та більш дбайливого очищення фруктів, овочів і ягід. Якщо продукція із ніжною та м’якою за структурою поверхнею є можливість отримати відповідне обладнання.

Барботажна мийна машина може використовуватись як самостійний пристрій, так і в складі лінії з переробки. Принцип роботи машини для мийки заснований на постійній загрузці продукції в наповнену водою ванну. Спочатку продукт попадає до передньої частини ванни, де очищується від бруду. Барботажна мийна машина оснащена системою транспортерів з модульною стрічкою – для остаточного видалення води. Швидкість роботи стрічки регулюється за допомогою частотного перетворювача. Також до барботажної мийної машини для остаточного ополіскування ягоди додаються форсунки, а для осушки ягоди можливо додатково встановити повітродуйку.

2. Щіткова мийна машина → перейти
Останнім часом користується попитом щіткова мийна машина. Вона більш «жорстка», тому частіше застосовується для овочів. В залежності від кінцевої мети, застосовуються різні щітки. Може бути дбайлива мийка – очищення від бруду, для фасування та реалізації кінцевому споживачу. Інший варіант очищення від бруду та шкірки, для подальшої переробки овочів.

Переваги сучасних миючих машин:
• Легкість в експлуатації
• Економічне споживання ресурсів
• Простота в управлінні
• Надійність та довговічність

Чому потрібно обрати мийну машину виробництва «KONSORT»?
Багаторічний досвід підприємства на ринку виробництва обладнання для переробки фруктів, овочів, ягід – це досконала форма співробітництва с клієнтами. Високоякісне та сучасне обладнання відповідно до міжнародних стандартів якості. Для здійснення самих різнобічних побажань замовників обладнання втілюється в «життя» від 3D-моделі до готового обладнання. Конструкторський відділ застосовує творчий підхід до нестандартних технічних завдань і завжди знайде найкращий спосіб їх рішення. Так, наприклад, індивідуальний підхід допоміг випустити мийні машини для топінамбуру та шипшини.

На підприємстві існує жорстка система контролю якості та безпеки обладнання. Саме тому замовник неодмінно отримає високоякісну техніку для власного виробництва, яка відповідає міжнародним стандартам (CE, TSU, ISO).

«KONSORT» ™ виготовляє не просто обладнання, а рішення для бізнесу. Тому у нас Ви можете придбати як окреме обладнання для вирішення конкретної задачі, так і комплексну лінію з переробки фруктів, ягід, овощів, грибів, горіхів та ін. Ми вже маємо великий досвід у цих сферах, тому телефонуйте і наші спеціалісти дадуть вам безкоштовну консультацію.

На підприємстві існує жорстка система контролю якості та безпеки обладнання. Саме тому замовник неодмінно отримає високоякісну техніку для власного виробництва, яка відповідає міжнародним стандартам (CE, ISO).