fbpx

Екологічний конкурс «Little green idea»: з турботою до наших птахів та тварин.

Екологічний конкурс «Little green idea»: з турботою до наших птахів та тварин.
15 Лютого 2021

Тварини та птахи - наші кращі друзі!

Асоціація «KONSORT» оголошує конкурс «Little green idea»

Ми віримо – Україна має бути чистою, зеленою і комфортною для проживання. Саме тому створюємо обладнання, яке допомагає боротись із забрудненням навколишнього середовища. Сортувальні лінії, створені на нашому заводі, щоденно працюють, щоб якомога більше відходів діставали друге життя після повторної переробки.

Але нас цікавлять ідеї, спрямовані на допомогу птахам і тваринам – найбільш залежним від чистоти середовища істотам. На це надихнула одна із ідей діточок, що побували на відкритій екскурсії заводу – виготовити багато годівничок для зимуючих птахів міста.

Тому ми оголошуємо конкурс на кращий проект пристрою або рішення, яке допоможе братам нашим меншим. Якщо тобі небайдужа природа і ти шукаєш можливість втілити своє бачення – встигни взяти участь!

Правила конкурсу:

  1. До участі запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл від 1 до 11 класів.
  2. Надішли свою ідею на facebook.com/konsort.ua або support@konsort.com.ua до 5 березня. Вона може стосуватися приладу або корисного виробу, котрий допоможе тваринам. Не стримуй фантазію – навіть якщо твоя ідея вийде за рамки конкретного предмета ми надамо переможцю фінансування у розмірі до 2000 гривень на її втілення. Також переможець отримає набір подарунків від «Konsort», а всі учасники – заохочувальні призи.
  3. Свою ідею виклади на 1-2 сторінках – поясни, яку користь вона має принести, план її втілення, додай малюнки.

Журі з експертів асоціації «KONSORT» розгляне кожен із поданих проектів, а для реалізації найкращого запросить автора на виробництво. Ми покажемо, як задумки втілюються у життя: від 3D-моделі до торговельного виробу.

Людину можна назвати моральною лише тоді, коли життя для неї настільки священне, що вона цінує життя рослин і тварин нарівні з життям свого ближнього, і коли вона з готовністю присвячує себе допомозі всім живим істотам, які в цій допомоги потребують.