fbpx

Автоматизація виробництва ягід

Автоматизація виробництва ягід
06 Липня 2022

Автоматизована система сортування ягід та фруктів

KONSORT не просто має потрібне обладнання для оптимізації вашого процесу виробництва харчових продуктів, ми розробляємо ноу-хау, щоб виготовити разом найкраще індивідуальне рішення для вашого бізнесу.

Покажемо на прикладі виробників полуниці (та інших ягід), що звертаються до нас за розробкою нової конвеєрної системи, яка могла б вмістити від 3 до 20 людей, що працюють по обидва боки конвеєра для сортування та упаковки полуниці.

Кожного року ми виготовляємо декілька технологічних ліній для сортування ягідної продукції, і цей важкий рік теж не став вийнятком. Конвеєри виготовлені з нержавіючої сталі за всіма європейскими стандартами харчової промисловості, оснащені високоефективним редуктором з регулятором швидкості для роботи з різним об’ємом та продуктивністю.

Замовник може вибрати оптимальну швидкість сортування та пакування, щоб забезпечити відбір за якістю та розміром ягід. Конвеєрна система вже перевірила себе десятками проектів але і щоразу вдосконалюємо деякі деталі, щоб зробити її легкою в очищенні та достатньо гнучкою у використанні. Вся система включає в себе: бункер для зберігання, транспортер, конвеєр калібрувальний (пасіковий), конвеєр прямий (інспекційний стіл з підсвіткою), барботажну мийку (або щіткова мийка), конвеєр з обдувом від вологи.

Подібні лінії готують ягоди до заморожування. Їх загальна продуктивність від 3 т/годину. Лінія включає в себе такі етапи: очищення, миття, попередній відбір браку і зіпсованої продукції, подача на заморозку, калібрування, відділення плодоніжки, остаточне ручне сортування ягід та подача на фасування. Також, можливо включити в лінію переміщення готової продукції по території складу. Матеріал виготовлення обладнання на деяких ділянках може комбінуватися, залежно від ваших потреб. Дана лінія підходить для таких ягід як: чорниця, лохина, малина, порічка, червона і чорна смородина, полуниця, вишня, черешня та слива та ін.

Звертайтеся за безкоштовною консультацією від експертів: 067 116 50 25

#полуниця #сортуванняягід #конвеєрдляягід #лініядляполуниці #лініядляягід #конвеєрнісистеми

Система включає в себе: бункер для зберігання, транспортер, конвеєр калібрувальний (пасіковий), конвеєр прямий (інспекційний стіл з підсвіткою), барботажну мийку (або щіткова мийка), конвеєр з обдувом від вологи.