fbpx

“Везе тому, хто везе!”
або мікроавтоматизація для бізнесу

“Везе тому, хто везе!” <br />або мікроавтоматизація для бізнесу
20 Лютого 2020

Компанія KONSORT» ™ виробляє та реалізує візки різних модифікацій, а також пропонує запасні частини до них.

Що вибираєте – нести в руках чи везти?

Як відомо, більшість транспортних операцій, пов’язаних із переміщенням вантажів та товарів виконуються з допомогою ручних візків. Саме тому транспортний візок є основним інструментом роботи співробітників складів, сховищ та торгівельних залів. Вони мобільні, тихі, не потребують додаткового навчання для експлуатації, дозволяють транспортувати та складувати вантажі з мінімальними зусиллями.

Багато вантажу – не питання

Вибір оптимальної моделі із великого асортименту візків, які відрізняються вантажопідйомністю, габаритами, конструкцією, ціною та іншими характеристиками, допоможуть зробити на підприємстві KONSORT» ™. Клієнту варто зазначити спосіб складування, упакування вантажу, вантажопотік і для нього знайдеться оптимальне обладнання, що дозволить полегшити та прискорити обробку вантажів та товарів.

При виборі візків враховуються наступні технічні характеристики:

• Вантажопідйомність;
• Розмір платформи;
• Кількість та діаметр коліс;
• Вагу вантажу;
• Габаритні розміри;
• Висоту підйому.

Обираємо, в залежності від модифікації та сфери застосування.

Візок гідравлічний.
Візок гідравлічний – ручний вилочний підйомник, призначений для транспортування вантажів на палетах вагою до 1,68 т. на будь-які відстані з мінімальною якістю підлогового покриття. Оптимально підходить для експлуатації в логістичних центрах, супермаркетах, складах і на підприємствах. Гідравлічні візки-рокли відрізняє перевірена часом і надійна конструкція гідравлічного вузла, а також простота обслуговування, завдяки уніфікованим мастильним вузлам, встановлених у всіх ключових місцях візка, що вимагають періодичного змащення.

Візок електричний.
Електровізок з платформою оператора – це економічне рішення для транспортування вантажів на дистанції понад 25 м та виконання вантажно -розвантажувальних робіт. Потужний АС -привід електричного візка і велика ємність батареї дозволяють працювати в інтенсивному режимі. Платформа оператора сконструйована з урахуванням вимог ергономіки. Для безпечного руху оператора , електровізок обладнаний боковими поручнями. Електровізки призначені для перевезення вантажів в обмежених умовах, по дорогах з твердим покриттям, на промислових підприємствах , складах , базах , портах , залізничних станціях і т.п. Електричний візок має підвищену маневреність і високоу екологічну чистоту .

Візок ручний двоколісний.
Відрізняється малими габаритами, маневреністю, легкістю. Вантажопідйомність зазвичай не перевищує 300 кг. Відмінно підходить для перевезення вантажів, ящиків, побутової техніки. Зазвичай використовують у фермерських господарствах, магазинах, ринках.

6113-06908385
© Masterfile Royalty-Free
Model Release: Yes
Property Release: Yes
Workers carting boxes in warehouse

Візок платформений складський.
Візок оснащений чотирма колесами, достатньо маневрений. Характеризується середньою вантажопідйомністю. Завдяки великій платформі візки підходять для перевезення великих одиночних або  дрібних предметів у велкій кількості. Найбільш розповсюджений візок на невеликих складах та в супермаркетах.

Поличний візок ручний.
Дуже користується попитом на підприємствах де перевозиться велика кількість дрібних інструментів.

Візок ручний для бочок/балонів.
Призначений для транспортування бочок/балонів. Використовується в спеціалізованих підприємствах, де продукція зберігається в бочках/балонах (різних видів).

Сітчасті візки/контейнери ручні.
Спеціальні візки для складів та сховищ. До даної групи відносяться сітчасті візки/контейнери ручні різної модифікації. Використовуються в якості засобу оптимізації праці в логістичних центрах, сховищах, на виробництві та в торгівлі.

Компанія KONSORT» ™ виробляє та реалізує візки різних модифікацій, а також пропонує запасні частини до них. Потрібна допомога в виборі модифікації та кількості? Фахівці KONSORT» ™ кваліфіковано допоможуть Вам обрати візки потрібних розмірів, вантажопідйомності та кількості, що будуть відповідати вимогам Вашого підприємства. Всі питання пов’язані із придбанням, експлуатацією та технічним обслуговуванням обладнання допоможуть вирішити на підприємстві KONSORT» ™.

Виробництво та реалізація візків, рокл, штабелерів різних модифікацій. Також пропонуємо ремонт, сервіс та запасні частини до них.