fbpx

PRO СИНТЕЗ

PRO СИНТЕЗ
06 Грудня 2021

У Полтаві відбувся перший бізнес-форум, на якому зібралися представники місцевих та всеукраїнських компаній.

 Мета форуму не лише обмін досвідом, але й створення у місті середовища сильних та успішних підприємців.
Власник асоціації «KONSORT» Віталій Дмитрієв виступив із презентацією «Залученість персоналу. Команда як найцінніший ресурс бізнесу».
– 15 років тому ми починали з дуже маленького колективу, але зараз у компанії працює більш ніж 500 людей. Збільшилася кількість замовлень, зросло навантаження. Ключ до ефективної роботи і росту – мотивовані співробітники. На власному досвіді ми розробили стратегію мотивації, яка працює для нас: внутрішня валюта, корпоративна бібліотека і курси підвищення кваліфікації, “оскари” для кращих працівників та ордени за особливі заслуги, гейміфікація роботи із найбільш цінними призами – квартирами та автомобілями. Разом із цим ми маємо повний соцпакет: безкоштовне медичне обслуговування для співробітників та їх сімей, трансфер на роботу, безкоштовне харчування.
Щоб бачити ефективність заохочень та виявляти проблеми у колективі ми постійно проводимо вимірювання індексу лояльності – NPS. Кожен може анонімно оцінити роботу інших відділів і залишити коментар. Усі залежать одне від одного, тож колеги – кращий орієнтир для оцінки. Дуже допомагають інструменти створені свого часу компанією Toyota, наприклад Kaizen: на практиці це форма для збору ідей, які може запропонувати кожен працівник. Якщо ідея спрацьовує – автор отримує винагороду. Можливість презентувати своє бачення незалежно від посади дуже мотивує.
Досвідом підприємці ділитимуться і наступного року: Полтавська асоціація бізнесу має намір зробити подію щорічною і залучити ще більше учасників.
Ключ до ефективної роботи і росту – мотивовані співробітники.