fbpx

3D-моделювання обладнання, складу, заводу чи промислового приміщення

3D-моделювання обладнання, складу, заводу чи промислового приміщення
3D-моделювання обладнання, складу, заводу чи промислового приміщення

Інженерно-конструкторський відділ готовий розробити вам план, 3D-модель чи проект обладнання, технологічної лінії та цілого виробничого комплексу під вирішення ваших задач. Великий досвід взаємодії з замовниками дає нам змогу робити проекти якісно та комплексно.

3D-моделі − невід’ємна складова якісних презентацій та технічної документації, а також – основа для створення прототипу виробу. Особливість нашої компанії − в можливості проведення повного циклу робіт від створення реалістичного 3D-об’єкту до прототипування. Оскільки всі роботи можна провести в комплексі, це суттєво скорочує час і витрати на пошук виконавців і постановку нових технічних завдань.

Сучасне виробництво неможливо уявити без промислового моделювання продукції. З появою 3D-технологій виробники отримали можливість значної економії матеріалів і зменшення фінансових витрат на інженерне проектування. З допомогою 3D-моделювання, графічні дизайнери створюють тривимірні зображення деталей і об’єктів, які в подальшому можна використовувати для створення прес-форм і прототипів об’єкту. Використовуємо професійні програми для 3D-моделювання – SolidWork, ProEngineering, 3DMAX і т.д.