fbpx

Міні-інтерв’ю: Олександр Пустовіт

Міні-інтерв’ю: Олександр Пустовіт
28 Січня 2022

Ми вже 15 років працюємо над новими рішеннями для підприємців, що зроблять їх роботу ефективнішою. За цей час ми в команді настільки звикли один до одного, що здається були знайомі завжди. Але чи так це насправді?

Ми вирішили перевірити, а заразом і познайомити наших новачків із нашим колективом, тож відкриваємо нову рубрику із міні-інтерв’ю!

Перший герой Олександр Пустовіт, операційний директор ремонтно-сервісної служби асоціації KONSORT. Це він стежить, що усе було якісно змонтовано, прискіпливо оглянуто, а за потреби й блискавично відремонтовано.

– Давайте познайомимось. Розкажіть, де ви навчалися і працювали до того як прийшли на KONSORT?

– В далекому 2012 році, будучи студентом 5-го курсу Киівського політехнічного Інституту, я прийшов на роботу до ТОВ «СМС».

– Із чого починали роботу, як тоді було організовано виробництво, РСС? Чим доводилося займатися?

– Мене прийняли на вакансію слюсаря з обслуговування транспортерних ліній, а штат РСС налічував на той час лише 3 людини. На той момент я зрозумів, що робота в компанії дуже перспективна – тут не стоять на місці, рухаються, розвиваються, як то кажуть, у геометричній прогресії. І з кожним роком нас ставало дедалі більше, як і практичного досвіду. А досвід в нашій роботі – один із найважливіших факторів успіху, теорія не може повністю замінити того набору знань, який отримуєш за кілька років монтажів та виїздів на ремонти. Я був тут з самого початку і знаю, як працює кожна деталь, кожен механізм.

– Якими були етапи вашої кар’єри, які посади обіймали до того як стали операційним директором?

– Вже за пару років штат розширився до 15 чоловік, я став бригадиром і допомагав молодим хлопцям ставати кваліфікованими майстрами. Потроху відкривалися нові відділи в регіонах, нові ремонтні майданчики по всій Украіні, збільшувалась кількість нашого обладнання, йому було потрібно обслуговування, тож роботи вистачало. Мене підвищили до менеджера з регіонального розвитку. На цій посаді потрібно було ще більше працювати, більше комунікувати з людьми, навчати нових співробітників по всій країні. Як кажуть: якщо тобі важко — значить ти йдеш вгору, якщо стало легко — ти падаєш вниз.

Через 7 років роботи я став операційним директором РСС. Це був новий виклик, новий етап розвитку. На сьогодні штат кваліфікованих сервісних інженерів налічує більше 200 працівників. Ми кожного дня стаємо кращими. Ми навчаємось, розвиваємось, постійно рухаємось вперед, як маленькі шестерні в механізмі KONSORT. Завдяки компанії я зрозумів, що можливо все, головне не зупинятись і дійсно прагнути досягати більшого. Усім новим працівникам бажаю відчути в собі сили працювати з душею. Бо ми всі одна велика родина, яка розвивається з кожним із нас.

Ми кожного дня стаємо кращими. Ми навчаємось, розвиваємось, постійно рухаємось вперед, як маленькі шестерні в механізмі KONSORT.