fbpx

Як обрати конвеєр для виробництва: рекомендації від заводу

Як обрати конвеєр для виробництва: рекомендації від заводу
12 Березня 2020

Конвеєрні системи будь-якого типу на замовлення

У цій статті ми спробуємо пояснити різницю між видами конвеєрів та напрямками їх застосування.

Що таке стрічковий транспортер?

У сучасному світі стрічковий конвеєр набув найширшого поширення, завдяки своїй універсальності. Устаткування використовують при транспортуванні вантажів: сипучих, штучних, кускових і інших видів. Пристрій являє собою конвеєрну стрічку безперервного руху, що переміщує різноманітну продукцію, як упаковану в тару, так і розсипом. Застосовується також на поточному виробництві, з метою міжопераційного транспортування. Принцип роботи пристрою простий.

Переваги стрічкового транспортера

Стрічковий конвеєр відрізняється практичністю та невибагливістю в обслуговуванні та експлуатації. Його можливо застосовувати в досить жорстких умовах. Наприклад, при температурному режимі в межах від -40 до +130 градусів. При цьому вони придатні для транспортування різних видів продукції: штучних, пакетованих, насипних. Це надає можливість використовувати стрічкові транспортери майже в будь-якому виробництві.

Різноманіття стрічкових конвеєрів

Даний вид конвеєрів поділяють на декілька типів:

Горизонтальні. Найбільш розповсюджениі види транспортерів, що мають широкий спектр застосування. Використовуються як в промисловому виробництві, так і на базах, сховищах, складах. Забезпечують транспортування насипної, штучної, пакетованої продукції. В залежності від місця застосування вони можуть бути будь-якої довжини.
Похилі. Сьогодні є незамінним обладнанням для здійснення транспортування штучних вантажів на різні висоти таких продуктів ящики, мішки, коробоки, рулони та ін. Виготовляються подібні конвеєри з фіксованим або з регулюючим кутом нахилу. Робоча поверхня похилого стрічкового конвеєра – це транспортерна стрічка, яка може рухатися по роликам або площині. Привідний барабан задає рух даної стрічки.  Цей вид обладнання застосовується як в промисловому виробництві, так і в логістичних центрах, складах для переміщення вантажів на різні рівні.

Ламані (непрямі). Z і L-образні конвеєри мають особливу конструкцію, яка може включати кілька вигинів, що дозволяє гарантувати легке і просте пересування вантажів в положенні під нахилом, що знаходяться на різних рівнях і висотах.
Z і L-образні конвеєри мають наступні переваги:-знижується вартість обладнання, завдяки універсальності (горизонтальні і похилі конвеєри в «одному флаконі»);-за рахунок компактності обладнання, економиться робочий простір;-вантажі можуть переміщатися під кутом 60 градусів. Z і L конвеєри  можуть використовуватисядля переміщення наступних вантажів : -мішки, коробки, ящики, тара незначною маси;-гранульовані і дрібні вантажі (наприклад, гравій, сміття, тирса);-вантажі сипучих властивостей (пісок, будівельні суміші, щебінь). Якщо необхідно транспортувати сипучі вантажі, використовується стрічка з гофробортами, що не дозволяє вмісту просипатися).

Поворотні. Поворотний стрічковий транспортер забезпечує переміщення вантажів в різних напрямках. За допомогою використання обладнання такого виду, є можливість створювати конвеєри із складною траєкторією руху. Вони дозволяють огинати кути, змінювати напрям вантажу, що транспортується, а також переміщати вантаж з однієї лінії на іншу. Забезпечує поворот на будь-який кут до 180 градусів. Незамінні в тих випадках, коли необхідно забезпечити мінімальний радіус повороту конвеєрної лінії, але через властивості продукту неможливо використовувати транспортери з модульної стрічкою.

За ступенем мобільності стрічкові транспортери також можуть бути: стаціонарні, мобільні, підйомні, поворотні.

Чому варто придбати конвеєр у нас?

Підприємство «KONSORT» ™ здійснює виготовлення та постачання стрічкових конвеєрів на ринок України понад 13 років. Якість стрічки від італьянського виробника «Кіоріно» відповідає міжнародним стандартам.

Професійний підхід менеджерів відділу збуту та досвід конструкторського відділу надає можливість розробити транспортер індивідуально за побажанням замовника.

Виробництво здійснюється за 15 днів. Монтаж обладнання, інструктаж персоналу замовника та гарантійне обслуговування по всій території України- саме ті переваги, що допоможуть клієнту оцінити співпрацю з «KONSORT» ™.

Великий досвід виробництва конвеєрів будь-якого типу дає можливість вирішити вашу задачу у найкоротший термін за оптимальною вартістю!