fbpx

Логістика та управління складом 📦

Логістика та управління складом 📦
19 Вересня 2022

Складська логістика під ключ Україна

📦Логістика та управління складом

Склад — це спец. приміщення для приймання, обробки, складування та розподілу вантажів. Сучасні складські споруди великого об’єму потребують ще більш розумного управління, тому KONSORT все ширше переймає міжнародний досвід і глибше залучається у задачі клієнта.

Складська логістика — техніка управління товарами/вантажем підприємства, їхній облік і розумний розподіл. Це складова частина процесу ефективної доставки вантажу до споживача, тому вона тісно пов’язана як з логістикою всередині розподільчого центру так і з транспортною логістикою.

Одними з ключових логістичних проблем українських підприємств є:
01. Використання застарілого обладнання та технологій.
02. Недостатньо якісно опрацьована логістичну інфраструктуру.
03. Відсутність чітких інструкцій на місцях, налагодженої системної роботи підрозділів.

Саме такі виклики стали основою формування місії KONSORT — автоматизація, оптимізація, ефективність. Серед наших клієнтів є компанії-лідери у сферах кур’єрської доставки, інтернет рітейлу, фарм.індустрії та ін. проекти з масштабними логістичними задачами.

Спільно з клієнтами наш R&D центр допомагає проектувати оптимальні рішення з ефективними результатами і за 15 років ми маємо більше 500 реалізовних проектів в цій сфері. Деякі з рішень є унікальними прикладами логістичних рішень у Східній Європі як за масштабом так і за ефективністю.

konsort.com.ua

#конвеєрнісистеми #логістика #автоматизаціяскладів #складськеобладнання

Спільно з клієнтами наш R&D центр допомагає проектувати оптимальні рішення з ефективними результатами і за 15 років ми маємо більше 500 реалізовних проектів в цій сфері.