fbpx

Підтримайте українську промисловість!

Підтримайте українську промисловість!
28 Березня 2022

#stopwar #supportukraine #staywithukraine

Підтримайте українську промисловість, допоможіть протистояти російській агресії.

#WEDIDNTSTOP

Поки російські війська намагаються завоювати наші міста, а наша армія дає їм дуже гарячу відповідь, промисловість в Україні не зупиняється.

До початку війни у нас були партнери з ЄС та інших зарубіжних країн. Тепер вони стали нашими друзями. Ми вдячні за підтримку та доброту до наших жінок і дітей, які були змушені покинути зруйновані міста.

Але ми не хочемо бути тягарем, нам є чим віддячити – наше обладнання, рішення та досвід, які довели його ефективність. Тепер ви можете не лише підтримати Україну, а й отримати довговічне та економне обладнання для автоматизації промисловості, логістики, аграрного сектору, будівництва та ін.

Ми не зупинилися, тому закликаємо вас європейські підприємства дати нам ще роботи, зробити вибір у нашу користь щоб українська економіка не гальмувала 🇺🇦 🇪🇺 А ми гарантуємо що виготовимо ваш запит у найкоротші терміни! Звертайтесь на гарячу лінію за безкоштовною консультацією +38 (067) 116 50 25 чи завітайте до нас на konsort.com.ua

🇪🇺🇺🇦Ми працюємо з усіх сил, ми змінюємо тактичні та стратегічні дії. KONSORT шукає нові можливості для виробництва, бо будь-яка криза це нові можливості.

Ми продовжуємо працювати і виконувати всі зобов’язання перед замовниками, партнерами, співробітниками та країною.

Так, це складно, але кому зараз легко? Тому ми намагаємось допомогти тим, кому теж зараз складно: армії, волонтерам, вимушеним переселенцям, громадянам України.

Хоча і самі як ніколи потребуємо підтримки, у першу чергу від наших західних партнерів. Підтримайте не лише словом але і ділом – замовляйте наше обладнання! Ми гарантуємо виконання завдання у короткі терміни.

Підтримуючи наші українські виробництва – ви робите не лише добру справу для народу України але і ще зберігаєте кордони Європи.

KONSORT – це завод, що не зупинив виробництво але щодня зупиняє агресора. Війну ми одразу зустріли виготовленням оборонних споруд та постачанням інших потреб армії.

Багато з нас особисто приєдналися до українського війська. Ми приймаємо на офісі біженців і підтримуємо свій персонал незважаючи на складнощі. Ми робимо все аби зупинити агресію. Купуючи у нас обладнання – ви допомагаєте зберегти кордони Європи мирними 🇺🇦🤝🇪🇺

#stopwar #supportukraine #staywithukraine

https://www.youtube.com/shorts/TBtYwmG0bvQ

 

KONSORT – це завод, що не зупинив виробництво але щодня зупиняє агресора.