fbpx

ЛЬВІВ, КИЇВ, ШТУТГАРТ 👊🏻

ЛЬВІВ, КИЇВ, ШТУТГАРТ 👊🏻
01 Травня 2023

Термінали для Нової Пошти по всій Україні

ЛЬВІВ, КИЇВ, ШТУТГАРТ (Німеччина) — і це тільки початок!👊🏻

Протягом року асоціація «KONSORT» не брала участь у виставках, конференціях чи промислових форумах. Адже усі сили компанії були направлені на всебічну допомогу Україні: фінансову та матеріальну.

Але 2023-й рік — це рік змін, перемог та становлення нової держави з новим вектором розвитку підприємств. І це зміни 100% на краще🫶🏻

1.
За перший квартал цього року KONSORT був учасником конференції «Плодоовочевий рух України – 2023» у м. Львів наряду з мастодонтами аграрного сектору.
На заході нами були представлені рішення з автоматизації плодоовочевого бізнесу: обладнання для переробки ягід, фруктів, горіхів та коренеплодів.

Калібратори, інспекційні столи, комплексні технологічні лінії і не тільки!
KONSORT «ставить на конвеєр» будь-який бізнес, і нам було що показати та розказати на заході.

2.
Просто зараз виконавча директорка асоціації репрезентує компанію у німецькому Штутгарті на логістичній виставці LogiMAT 2023.

Виставка присвячена складським технологіям, рішенням з автоматизації логістики, оптимізації процесів та скорочення витрат (усі деталі згодом). І ми займаємо чільне місце у цій галузі.

3.
До Дня логіста анонсуємо нашу участь у Всеукраїнській виставці рішень в ланцюгах постачання.
Там нами будуть представлені топ-4 технології для автоматизації логістики.
Асоціацію з обладнанням та виступом столиця прийме вже зовсім скоро.
Stay tuned!

І це далеко не останні виставки, у яких KONSORT братиме участь. Адже постійний розвиток та адаптація до реалій — це ключ до успіху.
Успішний бізнес — успішна країна!

#logistics #automation #event #ukraine #business #conference #agrosphera #автоматизаціябізнесу #логістикаукраїна #lviv #kyiv #stuttgart

Нам потрібно залишатися мужніми, зберігати віру в себе та з оптимізмом дивитися у завтра.