fbpx

Експертиза у сортуванні, лідерство у рішеннях, європейська якість — «KONSORT» ™

Експертиза у сортуванні, лідерство у рішеннях, європейська якість — «KONSORT» ™
12 Лютого 2020

Працюємо у різних галузях: сортування вантажу, сортування сміття, сортування готової продукції, а також сортування та переробка ягід, фруктів, овочів та горіхів.

Компанія «KONSORT» ™ постійно удосконалює процес сортування товарів та продуктів, що доводить багаторічна співпраця з топовими підприємствами України у різних галузях: сортування вантажу, сортування сміття, сортування готової продукції, а також сортування та переробка ягід, фруктів, овочів та горіхів.

Наші спеціалісти повсякчас приймають участь у інноваційних міжнародних виставках та переймають досвід і нові технології лідируючих гравців для забезпечення конкурентних пропозицій клієнтам. Також, наші технологи, конструкторське бюро та відділ ІТ постійно працює над удосконаленням рішень і реалізували ряд авторських ефективних проектів у великих українських компаніях. Сьогодні ми поговоримо про обладнання для сортування аграрної продукції.

Відсортована продукція – відповідний ґатунок!
Збільшується квота на експорт сількогосподарського продукту у Європу, відповідно підвищуються вимоги до якості. На підприємстві «KONSORT» ™ виготовляється різноманітне обладнання, яке допоможе відсортувати продукцію за розмірами.

Різноманіття калібраторів.
Якщо діяльність вашого підприємства пов’язана із вирощуванням, реалізацією або переробкою сільськогосподарської продукції – обладнання «KONSORT» ™ вам в допомогу.
В залежності від продукту – обирайте калібратор.
Розглянемо різновиди обладнання:

1. Вібраційний калібратор (вібросито)
Вібраційний калібратор (вібросито) – призначається для калібрування, поділу на фракції, сипучого та кускового продукту. Кількість фракцій визначається кількістю встановлених сит, через які проходить продукт, за рахунок вібрації робочої поверхні. Компанія «KONSORT» ™ пропонує вібросита для ягід, горіхів, цукатів, цукру, круп, тріски, щебню та інших продуктів.

Як різновид вібросита – вібросито для горіха з бункером та аспірацією. Призначений для калібрування ядра горіха на фракції, відбору і контролю продукції на підприємствах харчової промисловості.

2. Роторний калібратор
Роторний калібратор, призначений для калібрування продукції, під час обертання барабана.
Даний калібратор може сортувати продукцію на потрібну кількість фракцій, встановлюється необхідна кількість сит за розміром.

3. Стрічковий калібратор
Стрічковий калібратор призначений для калібрування круглої продукції, такої як: цибуля, часник, картопля, буряк і т. ін. на фракції. Процес калібрування відбувається за рахунок стрибаючих, за допомогою лопастного вала, перфорованих стрічок з певними осередками. Переміщаючись по калібратору, продукція потрапляє в осередки, відповідні своєму розміру і йде за схожими лотками або відводиться відповідними конвеєрами в контейнери.
Залежно від запиту клієнта, компанія «KONSORT» ™випускає калібратори будь-якого розміру.
Наприклад – стрічковій калібратор для головок часнику призначений для калібрування продукції на фракції розміром: 0…35, 35…45, 45…55, 55…65, 65+.

4. Калібратор (обертовий стіл)
Калібратор (обертовий стіл) для яблук, що входить до «лінії для сортування яблук».
Система калібровки має габарити 1,5 м * 1,5 м, місця дотику виконані із спіненого каучуку. Сортування здійснюється на 6 фракцій з регулюванням комірок по висоті 600-900 мм, та прийомними лотками для відсортованої продукції. Калібратор може використовуватися як самостійний механізм для сортування, а також як елемент в повному циклі сортувальної лінії.

5 причин обрати обладнання виробництва «KONSORT» ™

• Досвід та спеціалізація –  за 13 років досконалість у виробництві обладнання.
• Швидкість у всьому- від відповіді на запит та виїзду на замірі, до найшвидшого виготовлення.
• Працюємо на результат – якість, як фундамент довготривалих стосунків.
• Додаткові гарантії – монтаж, інструктаж працівників клієнтів, допомога щодо модернізації обладнання підприємства.
• Персональний підхід – проект обладнання тільки особисто під конкретного замовника.

Збільшується квота на експорт сількогосподарського продукту у Європу, відповідно підвищуються вимоги до якості. На підприємстві «KONSORT» ™ виготовляється різноманітне обладнання, яке допоможе відсортувати продукцію за розмірами.