fbpx

Сильні сторони роликових конвеєрів

Сильні сторони роликових конвеєрів
16 Лютого 2022

Рольганг – один із найбільш універсальних типів конвеєрів, насамперед завдяки різноманіттю конструкцій.

Їх механізми приводу можуть реалізовуватися через ланцюги, для важких навантажень, пасиками від мотор-редуктора, центрального вала або роликів з інтегрованими двигунами.

Роликовий конвеєр чудово інтегрується у складні технологічні лінії для логістики і складів. Чудовий приклад – сортувальні термінали від KONSORT для Нової Пошти. 5 000 посилок на годину проходять через прямі, поворотні та гравітаційні рольганги, змінюючи швидкість і зупиняючись за командою програми.

Для чого потрібен рольганг

Автоматизація на виробництві дає змогу оптимізувати процеси переміщення вантажів і заощадити час, який працівники витрачають на зайві переміщення. Саме для цього використовують таке обладнання, як стрічкові та роликові конвеєри.

Як працює рольганг

Рольганг або роликовий конвеєр, складається з групи роликів, які зафіксовані на осях у рамі. На нерухомих осях рами конвеєра у підшипниках обертаються ролики. Для більшості логістики та складів найдоцільніше використовувати ролики з вбудованим безщітковими низковольтними двигунами. Їх швидкістю можна керувати через контролер, поєднувати їх у групи, а також, за допомогою пасів, приєднувати до них безмоторні ролики, отримуючи привідний рольганг з мінімумом рухомих частин і надзвичайно простим обслуговуванням.
Роликовий транспортер найкраще переміщує штучні вантажі з пласким дном, наприклад коробки, палети, дерев’яні заготовки, лотки з продукцією тощо. На відміну від стрічкових конвеєрів, рольганги можуть переміщувати досить важкі вантажі до 1500 кг на 1 м³.
Дрібні вантажі зі складною конфігурацією переміщують на роликових конвеєрах в ящиках, спеціальних палетах або на піддонах.

Для чого варто купити рольганг

  • Можливість економити ресурси. Можна задіяти тільки необхідні для переміщення конкретного типу вантажу ділянки системи. Це сприяє високій енергоефективності. Поворотні рольганги конструктивно простіші за аналогічні стрічкові конвеєри, а ролики прямого приводу не потребують обслуговування та довго працюють.
  • Можливості масштабування. Конструкція роликового конвеєра передбачає можливість інтеграції у величезні системи складів або виробництва: роликові конвеєри з диверторами можуть спрямовувати продукцію перпендикулярно до ходу лінії або навіть ставати своєрідним ліфтом, переміщуючи палети між поверхами.
  • Гнучка система налаштувань. Залежно від задачі можна варіювати матеріал роликів, їх стійкість до навантаження, температури і несприятливих умов. Змінивши лише кілька параметрів можна отримати надійний транспортер для металургійного підприємства, лінію для складу чи логістичного центру або стійкий до бруду та води роликовий інспекційний стіл для овочів.

Рольганг: ціна, від чого вона залежить

Правильно обраний рольганг – запорука швидкості та ефективності роботи. Надійність і якість роликового транспортера дуже важливі, адже від них залежить цілісність вантажів. Якщо вам треба купити рольганг – зверніться до менеджерів KONSORT. Разом із нашими конструкторами вони підберуть параметри під габарити і масу вашого вантажу та характеристику приміщення, визначать вантажопідйомність і розмір лінії, а також розмір роликів і крок, з яким вони будуть закріплені на рамі, після чого повідомлять вам вартість замовлення.

Роликовий конвеєр чудово інтегрується у складні технологічні лінії для логістики і складів.